• AK2CD100 - Cover for cable duct - Width=100mm, Schneider Electric
MAIN CHARACTERISTICS
product or component type
COVER
accessory / separate part category
CABLING ACCESSORIES
range compatibility
SPACIAL S3D
mounting support
CABLE DUCT WIDTH= 100 MM
quantity per set
SET OF 8
COMPLEMETARY CHARACTERISTICS
colour
GREY RAL 7030
length
2000 MM
width
100 MM