• GBX120003K - gearbox straight teeth GBX - Ø 120 mm - reduction 3:1 < 7 arc.min - 115 N.m, Schneider Electric
MAIN CHARACTERISTICS
range compatibility
LEXIUM SD3
product or component type
PLANETARY GEARBOX
gear box type
STRAIGHT TEETH
device short name
GBX
product compatibility
BMI 100 MM 2 MOTOR STACKS
gearbox external diameter
120 MM