• KTB0350CR82 - Canalis - protective covers for vertical incomers - 350 mm - KTC 3200 A, Schneider Electric
product or component type
ADJUSTABLE PROTECTIVE COVER
accessory / separate part category
PROTECTION ACCESSORY
[Ie] rated operational current
3200 A with copper
length
890 MM
COMPLEMETARY CHARACTERISTICS
mounting mode
BY SCREWS
depth
350 MM