AZ5CE025D - Cable end insulated 2 5mm² medium size blue dispenser-pack DIN, Schneider Electric
- Product Code: AZ5CE025D
standards
DIN 46228 4
quantity per set
5 SETS OF 100
cable cross section
2.5 MM
colour
BLUE
AWG gauge
AWG 14
bezel size
DM 4.7 MM
tube diameter
2.5 MM
length
14 MM
tube length
8 MM
CAD overall width
5 MM
CAD overall height
5 MM
CAD overall depth
14 MM