• GBX120100K - gearbox straight teeth GBX - Ø 120 mm - reduction 100:1 < 11 arc.min - 260 N.m, Schneider Electric
MAIN CHARACTERISTICS
range compatibility
LEXIUM 32
product compatibility
BMI 70 MM 2 MOTOR STACKS
gearbox external diameter
120 MM