• AK2GD3750 - Cable duct - 50 x 37.5 mm - without cover - grey, Schneider Electric
MAIN CHARACTERISTICS
product or component type
CABLE DUCT
accessory / separate part category
CABLING ACCESSORIES
range compatibility
SPACIAL S3D
device composition
WITHOUT COVER
quantity per set
SET OF 8
COMPLEMETARY CHARACTERISTICS
colour
GREY RAL 7030
fixing mode
BY SCREWS
material
PVC
height
50 MM
length
2000 MM
width
37.5 MM