• AZ5CE015D - Cable end insulated 1 5mm² medium size black dispenser-pack DIN, Schneider Electric
standards
DIN 46228 4
quantity per set
5 SETS OF 200
cable cross section
1.5 MM
colour
BLACK
AWG gauge
AWG 16
bezel size
DM 4 MM
tube diameter
2 MM
length
14 MM
tube length
8 MM
CAD overall width
4 MM
CAD overall height
4 MM
CAD overall depth
14 MM