• KBB25ED22305W - Canalis - straight length - 25 A - 3 m - 2 circuits - L+N+PE - white, Schneider Electric
[Ui] rated insulation voltage
690 V
[Ie] rated operational current
25 A AT 35 DC
THDI
25 A AT 0...15
voltage drop
0.72 V WITH POWER FACTOR = 1 AT 50 HZ WITH 1A FOR 100 M LONG
linear resistance
R20= 6.8 mΩ/m for 20 °C-phase conductor
busbar trunking polarity
L N PE
control type
WITHOUT
width
3100 MM
depth
51 MM
height
60 MM