• XVS96BMWP - electronic alarm - 16 tones - 0..96 dB - PNP output - white - IP54, Schneider Electric
colour
WHITE
mounting support
96 MM DIN RAIL
current consumption
250 MA AT 12 V
width
96 MM
height
96 MM
depth
58.1 MM